ELKA MEKANİK'E HOŞ GELDİNİZ

Mekanik’te Yenilik ve Profesyonellik

Kuruluşumuzdan bu yana vizyonumuz ve odak noktamız, iletişim ve detaylara verilen önem ile müşterilerimiz için yüksek değerli projeler sunmak olmuştur.

Mekanik sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen ve geliştiren firmamız, alanında uzman personellerden oluşan ekibiyle en iyi hizmeti, en kaliteli bir şekilde sunabilmek amacıyla sizlere hizmet vermektedir.

Elka Mekanik; yüksek bilgi birikimi ve tecrübesi ile proje aşamasında teknik bilgi ve destek; satın alma aşamasında satış ve pazarlama, uygulama esnasında taahhüt donanımları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Bu zamana kadar fabrika, otel, ofis, dükkan ve konut gibi farklı büyüklüklerde birçok yapının ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, sıhhi tesisat sistemlerini yapmış bulunan Elka Mekanik deneyimli kadrosu ve yılların tecrübesi ile mekanik sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip etmekte ve her proje için son teknoloji ekipmanları bulundurmaktadır. Talepleriniz ve ücretsiz keşif için Elka Mekanik’e her zaman ulaşabilirsiniz.

image